Відповідно до чинного законодавства відходи тари з-під хімічних засобів захисту рослин (надалі ХЗЗР) відносяться до небезпечних відходів і підлягають утилізації, а поводження з ними має відбуватись із залученням належно ліцензованих операторів.З метою недопущення забруднення територій відходами тари з-під ХЗЗР та забезпечення належного збору з подальшою переробкою такої тари, інформуємо сільгоспвиробників району про запуск в Україні Європейською Бізнес Асоціацією пілотного проєкту «Агро-Варта» стосовно організованого збору і вивезення використаної тари ХЗЗР.
Деталі в матеріалах:
Система утилізації тари з-під ЗЗР Агро Варта
Ще більше новин:
Перевіряйте сайти, на яких вводите паролі та дані платіжних карток
Кір в Україні: як вберегтися?
Як взаємодіяти з людьми з бойовим досвідом: новий серіал на Дія.Освіта
Як отримати допоміжні засоби реабілітації без проходження МСЕК та встановлення групи інвалідності?
Як захистити дітей від негативного впливу сонячних променів
Діалог із місцевими підприємцями - досі один із пріоритетів у роботі Львівської РВА