k2FtbBdWr1

Депутатська комісія з питань культури розглянула низку важливих питань в межах обласної програми

На черговому засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань культури, національностей та релігій члени комісії  розглянули низку питань. Зокрема, питання внутрішнього перерозподілу фінансового ресурсу на культурні заходи до кінця цього року. Також члени комісії обговорили плани та пропозиції до обласної програми розвитку культури на 2022 рік.

Як наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, при завершенні року та звітного періоду важливо максимально ефективно провести крайні в році перерозподіли бюджетних коштів у межах обласних програм.

«При виділенні коштів з обласного бюджету, вважаю за доцільне, першочергово звертати увагу на розвиток і дофінансування обласних закладів та установ – як на утримання, так і на капітальну складову. Це позиція голови Львівської ОДА Максима Козицького і моя, як профільного заступника, а також департаменту з питань культури, національностей та релігій», – зазначив на засіданні комісії Іван Собко.

Він також додав, що керівництво Львівської облдержадміністрації всебічно підтримує розвиток культури в області, і, розуміючи всю відповідальність пропонуватиме в проєкті обласного бюджету на 2022 рік збільшення фінансового ресурсу на галузь культури – як на утриманські видатки, так і на розвиток обласних закладів та установ у порівнянні з минулим роком.

“Цьогоріч на реалізацію Комплексної програми розвитку культури Львівщини з обласного бюджету передбачено 16,6 млн грн. Станом на сьогодні виконання програми становить 78%. До кінця року плануємо завершити всі проєкти та реалізувати усі заходи Програми, а також напрацювати пропозиції до Програми на 2022 рік”, – розповіла заступниця директорки департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Тетяна Плугатор.