У середу, 8 грудня, відбудуться земельні електронні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

Пропоновані ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташовані:

– на території Дрогобицької ТГ (с. Медвежа урочище Над Солоним) Дрогобицького району. Площа ділянки – 9,00 га. Стартовий розмір річної плати – 9633,94 грн. Детальніше за посиланням.

– на території Дрогобицької ТГ (с. Медвежа урочище Над Солоним) Дрогобицького району. Площа ділянки – 7,28 га. Стартовий розмір річної плати – 2212,62 грн. Детальніше за посиланням.

«Перші електронні аукціони в області розпочали проводити з листопада місяця, але їхня перевага над звичайними відразу очевидна. Вартість оренди в розрахунку на 1 га більше ніж у 7 разів перевищує стартову вартість. Таким чином ціну за земельні ділянки після аукціонів можна з упевненістю назвати ринковою, та від якої буде користь громадам» – зазначила заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

Останній день прийому заяв (пропозицій) – 7 грудня до 18:00 год. Кінцевий строк подання цінових пропозицій – 7 грудня до 20:00 год.