Сьогодні, 31 травня, представники громад Золочівського району взяли участь в обговоренні реалізації програм регіональної та державної підтримки бізнесу.

Заступник директора департаменту економічної політики-начальник управління промисловості, підприємництва та інвестиційної політики Орест Гринів детально ознайомив бізнес району з Програмою підвищення конкурентоспроможності Львівської області, зокрема, щодо здешевлення кредитів для суб’єктів малого підприємництва Львівської області.  Разом з тим, в межах Програми, на реалізацію стартап-проєкту для підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС) передбачено одержання разової грошової виплати на придбання устаткування, обладнання, інших засобів виробничого призначення.

Одним із нових завдань Програми є підтримка інноваційних проєктів підприємців-початківців.

«Інновації – ключовий пункт для економічного зростання та збільшення продуктивності, тому підтримуємо інновації молодих підприємців на всіх етапах реалізації стартап-проєктів: від розробки ідеї до її комерціалізації»,-  зазначили у департаменті економічної політики.

Також в межах зустрічі детально обговорили механізми реалізації  державної кредитної програми «Доступні кредити 5-7-9%», державної програми надання допомоги по частковому безробіттю та одноразової допомоги ФОПам та найманим працівникам.

Додатково інформуємо, що з метою різносторонньої підтримки громад, що є надзвичайно важливим, особливо під час карантинних обмежень, розроблений сайт «Львівщина. Люди дії». Для отримання актуальної та вичерпної інформації можна звертатись за посиланням.