k2FtbBdWr1

До програми «Велике Будівництво» можуть потрапити ще п’ять спортивних об‘єктів Львівщини

У межах президентської програми «Велике Будівництво» запланована реконструкція 18 спортивних інтернатів та 100 дитячо-юнацьких спортивних шкіл.  Управління молоді та спорту Львівської ОДА запропонувало внести до переліку п’ять об‘єктів спортивної інфраструктури Львівщини. 

Таку пропозицію обговорили сьогодні у Львівській ОДА на нараді з представниками установ, що претендують на включення до програми. Йдеться, зокрема, про Львівський фаховий коледж спорту у напрямку «Спортивні інтернати», Дрогобицьку спортивну школу з велоспорту «Медик», Львівську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу, Львівську дитячо-юнацьку спортивну школу імені Олексія Дем’янюка та Добротвірську ДЮСШ. Провів нараду заступник голови Львівської ОДА Іван Собко. 

«Реалізація проєкту відбудеться у 2022 році. Спортивні бази шкіл, які відберуть для участі у програмі, капітально відремонтують або реконструюють. Кожен з закладів, які ми пропонуємо внести до переліку, вже неодноразово демонстрував надзвичайно якісні результати роботи, тому точно заслуговує на покращення бази як запоруки для досягнення ще вищих успіхів», – зауважив Іван Собко. 

Керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як зазначив, що якісна інфраструктура для багатьох видів спорту є основою високих результатів на національних та міжнародних змаганнях.

«Якщо приміщення для тренування зручне, комфортне, максимально наближене до змагальних умов, тренувальний процес дає значно вищий результат. Сьогодні збірні команди Львівщини – серед лідерів ключових видів спорту, що розвиваються в Україні. З осучасненням спортивної бази можемо розрахувати на ще вищі показники», – пояснив Роман Хім’як.