Для керівників відділу освіти  Львівського району провели  семінар щодо забезпечення безпеки в освітніх закладах

У Зубрівській ЗЗСО І-ІІІ ступеня Солонківської територіальної громади сьогодні, 10 травня,  відбувся семінар з керівниками відділів освіти Львівського району.

Основна тема семінару  – забезпечення пожежної  безпеки у закладах освіти району. Загалом, пожежна безпека – це дуже об’ємний комплекс заходів, які спрямовані на запобігання пожежі, а якщо пожежа все ж виникла – на порятунок людей та якнайшвидше зупинення вогню.

Про те, як правильно організувати класи безпеки, дружини юних рятувальників-пожежних у освітніх закладах, про виконання вимог законодавства з питань техногенної та пожежної безпеки у закладах освіти району  розповів фахівець ДСНС, підполковник служби цивільного захисту, заступник начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Львівського районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області Микола Бутрей.

В межах семінару керівники відділу освіти оглянули  «Клас безпеки»,  який відкрився напередодні  у Зубрівській  школі  як спільний проєкт UNICEF Ukraine та  ДСНС України. Тут навчатимуть  школярів як правильно діяти в екстремальних умовах,  особистій безпеці, здоровому способу життя, наданню домедичної допомоги, порятунку  в умовах надзвичайних ситуацій тощо.