Архівне управління Львівської РВА  інформує органи влади та місцевого самоврядування Львівського району

Відповідно до Правил роботи державних архівів України складається список юридичних осіб – джерел формування Національного архівного фонду, які передають документи постійного терміну зберігання  до архівного управління Львівської районної військової адміністрації.

В такий список включаються юридичні особи державної або комунальної форми власності, у діяльності яких утворюються документи Національного архівного фонду.

Зокрема, у Львівському районі до списку джерел формування НАФ, які передають документи до архівного управління Львівської РВА належать: Львівська районна рада. Львівська районна військова (державна) адміністрація, юридичні особи Львівської РВА, всі територіальні громади Львівського району, районні суди колишніх районних центрів, управління державної казначейської служби колишніх районів, міські цвинтарі, лікарні, юридичні особи територіальних громад, зокрема відділи фінансів, культури, освіти та інші, у діяльності яких утворюються вагомі документи Національного архівного фонду.

Вказані установи після спливання терміну зберігання документів постійного терміну зберігання у відомчих архівах установ передають їх відповідно до встановленого порядку до архівного управління Львівської РВА.