k2FtbBdWr1

Для 18 громад області виділили кошти на закупівлю додаткових систем оповіщення

У межах Комплексної програми «Безпечна Львівщина» продовжується фінансування видатків на придбання та встановлення обладнання та сучасних сигнально-гучномовних пристроїв для оповіщення, що є особливо актуальним в умовах російської агресії. 

Днями з обласного бюджету на умовах співфінансування для чотирьох громад області виділили 288,1 тис. гривень. А з початку року із передбачених Програмою 2,4 млн грн для 18-ти громад і департаменту з питань цивільного захисту вже загалом профінансовано 2 млн гривень.

Нагадаємо, що впродовж минулого року з обласного бюджету на цю мету виділили 0,9 млн грн для 17-ти громад області.

Отож, у квітні коштами обласного бюджету закупили обладнання оповіщення для Радехівської міської, Боринської селищної, Ралівської сільської територіальних громад. Також кошти передбачили для Головного управління ДСНС області.

Міжнародному центру миротворчості та безпеки, для відновлення об’єктів інфраструктури виділили 5 млн. грн, з яких вже профінансували 4 млн. грн.

Разом з цим за минулий місяць на теренах області додатково встановили 21 електронну сирену. Роботи з встановлення обладнання продовжуються.

Загалом уся система оповіщення у Львівській області налічує понад 180 електросирен, 120 електронних сирен транслюють текстове повідомлення, 150 інтернет-гучномовців, 200 систем вуличної звукофікації, 35 сирен, які поставили на автомобілі.