k2FtbBdWr1

Для будівництва Північної об’їзної Львова необхідно викупити ще 4 земельні ділянки

На сьогодні триває процедура викупу  ще 4 земельних ділянок для будівництва Північної об’їзної Львова.     

Заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко наголосив, що по двох ділянках, документи готові для підписання договорів купівлі-продажу, проте зараз очікується погодження Мінфіном паспорту бюджетної програми для можливості здійснення оплат, а ще по двох інших завершують процедури спадкування, пов’язані з порушенням термінів вступу у спадщину.

Також він додав, що Європейський банк реконструкції та розвитку проводить екологічні польові дослідження.

Нагадаємо, Північну об’їзну побудують в межах населених пунктів, починаючи з села Бірки через Завадів, Зашків, Гряду і до Малих Підлісок.

Нова дорога дозволить значно розвантажити південну об’їзну міста та вуличну мережу. Ї̈ї будуватимуть двома пусковими комплексами.

«Північна об’їзна перетинатиме дорогу Львів-Тернопіль-Рава-Руська на якій облаштують розв’язку, що дозволить водіям об’їжджати Львів, рухаючись у сторону Жовкви. Інший з’їзд – на дорозі Київ-Чоп і третій на дорозі Львів-Краківець. Дорога матиме цементно-бетонне покриття, по дві смуги руху у кожному напрямку, шумозахисні екрани у межах населених пунктів, надземні або підземні переходи та правий з’їзд. Загальна протяжність автошляху – 23 кілометри», – зазначив Юрій Бучко.