Для дітей пільгових категорій організували пізнавальну екскурсію

Сьогодні за сприяння Благодійної організації «БФ Уляни Кузик», Громадської ради «Львівліс», служби у справах дітей та управління транспорту та зв’язку обласної державної адміністрації для дітей підоблікових категорій Львівщини організували пізнавальну екскурсію. Заходи приурочили до  Дня захисту дітей.

До подорожі долучилось більше двадцяти дітей. Вони, зокрема, завітали у смт. Брюховичі на Державне Підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр». Тут діти ознайомились із основними виробничими процесами, пов’язаними із лісогосподарською діяльністю, відвідали високотехнологічний завод з переробки лісонасіннєвої сировини та довготривалого зберігання лісового насіння, а також музей лісу та  поспілкувались з працівниками лісового господарства.

На завершення діти вирушили на святковий обід у соціальне кафе «Базилік».