Для фінансових управлінь громад Львівського району провели навчальний семінар

У межах обміну досвідом між фінансовими органами територіальних громад Львівського району, у Львівській облдержадміністрації провели семінар-нараду за участі заступника голови Львівської райдержадміністрації Андрія Ковальського та директора департаменту фінансів облдержадміністрації Олега Демківа.

На нараді розглянули питання щодо наповнення дохідної частини місцевих бюджетів, перегляду місцевих податків і зборів, співпраці з  державною фіскальною службою та іншими державними органами. Окремо зупинилися на засадах середньострокового бюджетного планування.

«Це заключна  нарада у форматі обміну досвідом. Загалом впродовж червня-липня за ініціативи департаменту фінансів облдержадміністрації, районні фінансові управління організували та провели дев’ять круглих столів, в яких взяли участь усі фінансові органи області.

Основною метою таких зустрічей є підвищення фахового рівня фінансистів, надання консультативної допомоги при вирішенні питань, що виникають у процесі виконання місцевих бюджетів», – зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.