До 1 квітня можна подати документи для участі у конкурсі ваучерної підтримки

Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації нагадує щодо можливості участі суб’єктів мікро- та малого підприємництва – юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у конкурсі в рамках Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 роки.

Так, у межах Програми проводиться конкурс на надання ваучерів – безповоротної фінансової допомоги у розмірі:

– ваучери на маркетингові послуги – до 50 тис грн;
– ваучери на консалтингові послуги – до 50 тис грн;
– інноваційні ваучери – до 100 тис грн.

Частка власних витрат суб’єкта господарювання на отримання послуг повинна становити не менше 30% суми від загальних витрат.

Для участі у конкурсі необхідно подати:

1. Проєкт розвитку бізнесу. Форма проєкту.

2. Декларацію доброчесності

3. Комерційну пропозицію від однієї із прекваліфікованих компаній. Комерційна пропозиція готується прекваліфікованою компанією у довільній формі, але з обов’язковим вказанням назви суб’єкта господарювання, якому вона надана, описом та вартістю послуг, які можуть бути надані за рахунок ваучера.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 419, до 1 квітня 2021 року.

Детальніше щодо конкурсу та переліку необхідних документів за посиланням.

Детальну інформацію також можна отримати за телефоном: 299-92-79.