k2FtbBdWr1

Для працівників ЛОДА та РДА провели навчання з електронного декларування

Своєчасне та правильне декларування доходів працівників – один із напрямів запобігання корупції та відкритості органів державної влади в області. Відтак, з цією метою сьогодні, 17 лютого, для працівників Львівської облдержадміністрації провели навчальний семінар «Організація роботи з електронного декларування у державному органі у 2022 році».

У навчанні взяли участь присутні уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій області.

Як зазначила керівниця апарату Львівської ОДА Ірина Шурпяк мета такого навчання – організація політики відповідального декларування та дотримання норм антикорупційного законодавства в обласній державній адміністрації та районних державних адміністраціях області.

«Разом з іншими заходами забезпечення прозорості та підзвітності, система е-декларування майна та доходів спрямована на підвищення довіри суспільства до держави та її представників», – наголосила вона.

Відтак, присутнім розповіли про останні зміни в декларуванні та алгоритм роботи в межах їх повноважень.

Нагадаємо, що особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування подає щорічну е-декларацію до 1 квітня за минулий рік. Нові роз’яснення до кампанії декларування 2022 року НАЗК опублікувало у грудні минулого року. Більше на сайті  НАЗК.