k2FtbBdWr1

Юні шахістки Львівщини перемогли на національному чемпіонаті

У Львові триває чемпіонат України з шахів. За медалі тут змагаються 110 юнаків та 35 дівчат з усієї України. Найкращих вже визначили у класичних шахах. Попереду змагання у швидкій грі та бліцах. 

«Це, мабуть, один з  найсильніших турнірів у цій віковій категорії за останні 5 років. Львівщина славиться своїми шахістами, у нас працює багато спортивних шкіл, тому на цьому турнірі маємо гідне представництво», – зазначає віцепрезидент Львівської обласної федерації шахів Назар Фірман.

Змагання з класичних шахів тривали у 9 турів. Чемпіонкою України стала вихованка Давидівської дитячо-юнацької спортивної школи «Тризуб Плюс» Тетяна Скарбарчук. 14-річну шахістку тренує Роман Губка. Віцечемпіонкою стала 11-річна Анастасія Гнатишин, яка тренується у ДЮСШ «Дебют». Її наставником є Володимир Грабінський. Дівчата набрали однакову кількість очок, переможця вдалось визначити за додатковими показниками.

Приймає змагання готельно-ресторанний комплекс «Медова Печера». Проводить змагання Львівська обласна шахова федерація за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Федерації шахів України.