Відділ персоналу та нагород апарату облдержадміністрації за участі керівника апарату облдержадміністрації Ірини Шурпяк провів навчання для працівників служб управління персоналом РДА та структурних підрозділів ОДА.
В ході навчання обговорили питання:
- Визначення завдань і ключових показників державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В». Формулювання завдань та KPI’s.
- Організація та ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників.
- Порядок проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком.
- Робота служб управління персоналом.
Керівниця апарату облдержадміністрації Ірини Шурпяк наголосила на ретельності та зваженості у плануванні й організації процесу визначення завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців, а також на належній організації моніторингу їх виконання.
Дякуємо всім учасникам навчання!
Ще більше новин:
COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 80 осіб
ГУ Держпраці перевірило майже 700 суб'єктів господарювання на дотримання правил безпеки на роботі
Уряд розширив надання дотації за утримання корів усіх напрямків продуктивності
Громади можуть отримати безоплатну методологічну підтримку щодо розвитку мережі індустріальних паркі...
План обласного бюджету за доходами перевиконали на 12 млн грн
Вирішення проблемних питань із зупинення реєстрації податкових накладних для с/г виробників розгляну...