k2FtbBdWr1

Реконструйований басейн у Давидові створить належні умови для тренувань для 150 вихованців ДЮСШ

У селі Давидів Давидівської територіальної громади Львівського району триває реконструкція басейну ДЮСШ «Тризуб». Після її завершення належні умови для тренувань отримають 150 вихованців ДЮСШ. Об’єкт реконструюють в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Будівництво об’єкта розпочали у 2018 році, на що загалом передбачили понад 23 млн грн. Фінансуються роботи за кошти субвенції з державного бюджету, обласного та місцевого бюджету.

Проєкт передбачає фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи на об’єкті, заміну віконних та дверних блоків, улаштування покрівлі, підведення інженерних мереж та реконструкцію двох басейнів. Це басейн для навчання плавання та оздоровчих занять для дорослого населення та басейн для навчання плавання молодшого та середнього шкільного віку.

Окрім цього – в межах проєкту закуплять та проведуть монтаж обладнання, забезпечать благоустрій території.

Реалізація проєкту дасть можливість:

– створення умов для проведення тренувальних занять 150 вихованців ДЮСШ та роботи 7 осіб персоналу;

– створення 8 нових робочих місць;

– створення комфортних умов для занять спортом;

– збільшення кількості доступних об‘єктів для проведення фізкультурно-оздоровчої роботи, реабілітації для мешканців Давидівської сільської територіальної громади.

Так, упродовж 2018-2020 років підрядна організація провела загально-будівельні роботи, зовнішнє оздоблення та утеплення фасаду, заміну віконних та дверних блоків, влаштувала дах, стіни та перегородки. Станом на середину листопада вже завершили облицювання підлог та сходової клітки плиткою, влаштували інженерні мережі: водопостачання, господарсько-питного-виробничо-протипожежного водопроводу В1, побутової каналізації, системи опалення, влаштування пожежної сигналізації. Також тривають роботи зі встановлення освітлення в приміщеннях, облицювання стін приміщень, чаш басейнів, встановлення вентиляції, заливання стяжок в допоміжних приміщеннях, благоустрою території.