k2FtbBdWr1

Для проведення конкурсу серед інститутів громадянського суспільства діятимуть нові правила

Сьогодні розпочався регіональний дводенний навчальний семінар «Електронна система проведення конкурсу: нові правила».

За результатами відбору у семінарі беруть участь представники облдержадміністрації та представники з різних організацій Львівщини.

Упродовж двох днів учасники семінару обговорюватимуть питання та візьмуть участь у практичних частинах щодо:

  • Електронної системи проведення конкурсу;
  • Основ проєктного менеджменту для організацій громадянського суспільства;
  • Кошторису витрат;
  • Практики проведення конкурсів серед інститутів громадянського суспільства.

«Вже зовсім скоро проведення конкурсів серед інститутів громадянського суспільства відбуватиметься в онлайн форматі за допомогою електронної системи «Взаємодія». Запуск електронної системи проведення конкурсу спростить процедуру та дасть можливість органам влади та ІГС більш якісно та прозоро планувати та організовувати проєктну діяльність та подачу звітності. Після запуску платформи всі етапи проведення конкурсу стануть доступними онлайн. Починаючи від формування конкурсної комісії та закінчуючи  голосуванням за проєкти» – зазначив заступник директора департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації Юрій Горун.

Навчальний семінар організували Міністерство молоді і спорту спільно з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні, а також  Фонд “Східна Європа” у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та Незалежним центром політичних досліджень.