Учні Соснівської школи представлять область на Всеукраїнському конкурсі лісництв

Команда учнівського лісництва Соснівської школи № 14 здобула перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв. У конкурсі, що цього року відбувся у дистанційному форматі, взяли участь 13 команд.

Змагаючись за перемогу, юні лісівники презентували творчий звіт-презентацію своїх лісництв та відео захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства.

Відтак, журі обрало переможців та призерів конкурсу.

І місце:
Соснівська ЗОШ І- ІІІ ступенів № 14 Червоноградського району
ІІ місце:
Труханівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Сколівського району
Лапаївський ліцей ім. Героя України Георгія Кірпи Зимноводівської ТГ
ІІІ місце:
Новоміський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Добромильської МР Старосамбірського району
КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» гурток «Юні лісівники» при Радехівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Бродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 Золочівського району.⠀

Лідер конкурсу представить Львівську область у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв у вересні в Кропивницькому.

Організатори заходу КЗ “ЛОР Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” (Екоцентр Лоцентум), Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства та Львівська обласна організація товариства лісівників України.