k2FtbBdWr1

Для Української держави важлива освіта, тому започатковується Президентський університет – Володимир Зеленський

За словами Президента Володимира Зеленського чинна влада переймається освітою та якістю підготовки майбутніх фахівців в Україні, тому виникла ідея створення Президентського університету як прикладу вишу, де буде забезпечено гідні умови для навчання та роботи.

Про це глава держави  заявив у спеціальному випуску програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

Як наголосив Зеленський неможливо одразу побудувати чи модернізувати велику кількість навчальних закладів. Зокрема, за його словами, закриття частини вишів задля підвищення якості освіти в решті навчальних закладів залишило б без роботи велику кількість працівників галузі. Тому, на думку Президента, зміни варто впроваджувати поступово.

Серед іншого, як зазначив Володимир Зеленський, було ініційовано створення Президентського університету, де готуватимуть високопрофесійних фахівців.

Цей заклад освіти продемонструє, яким має бути якісний виш – з високими заробітними платами викладачів, хорошим матеріально-технічним і фінансовим забезпеченням студентів, щоб їм не доводилося поєднувати освіту з роботою.

«Президентський університет не буде повністю підпорядковуватися Міністерству освіти. Це приклад. І якщо він запрацює – я хочу в це вірити, – то ми покажемо, що таке можливо робити з українських вишів», – резюмував Глава держави.