Результати третього засідання робочої групи щодо некритичних закупівель під час війни

Під час засідання робочої групи Львівської обласної військової адміністрації, що контролює використання коштів з бюджету області, скасували ще низку закупівель громад, що не належать до критичних видатків.

Так, за результатами засідання 3 листопада скасовано закупівлю Східницької територіальної громади з будівництва водопровідних мереж вартістю 11,5 млн грн і дві закупівлі Червоноградської громади з поточного ремонту внутрішньодворових доріг на 1,4 млн грн.

Окрім того, за результатами роботи попередніх засідань робочої групи, Івано-Франківська селищна рада вирішила скасувати три закупівлі на суму майже 7 млн гривень: капітальні ремонти дороги та пішохідної доріжки, придбання та встановлення дитячого ігрового майданчика.

Також робоча група ЛОВА рекомендує Самбірській та Яворівській громадам під час найближчих засідань сесій відповідних рад переглянути доцільність та пріоритетність видатків.

Наступне засідання робочої групи, що контролює використання бюджетних коштів у Львівській області, заплановане на п’ятницю, 10 листопада.