Львівська ОВА спільно з благодійниками забезпечила один із пансіонатів області речима першої необхідності

На адресу Львівської обласної військової адміністрації надійшов запит із потребами пансіонату Червоноградського району – від посуду та приборів до постільної білизни, медичних засобів і техніки.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький у Facebook.

Він повідомив, що у цьому пансіонаті зараз проживають понад сотня людей похилого віку. Частина з них – приїхали з епіцентрів бойових дій. У закладі стареньких забезпечують лікуванням та базовими умовами для життя. Забезпечити заклад усім необхідним вдалось завдяки співпраці департаменту соціального захистку населення Львівської ОВА, спілки вірмен України та ГУ Національної соціальної сервісної служби у Львівській області.

«Тепер пансіонат, де перебувають люди похилого віку, має морозильну скриню, мікрохвильову піч, чайники, каструлі, сковорідки – і це лише частина того, що сьогодні їм передали. Дякую Львівській обласній вірменській громаді «Ахпюр», завдяки якій вдалось закрити цю потребу», – зазначив Максим Козицький.

Також очільник області додав, коли у геріатричний пансіонат передавали допомогу, один з благодійників сказав, що вони вірмени за походженням, але в душі – усі українці. А тому зобов’язані підтримати нас у цей непростий час.

«Ми цінуємо цю допомогу. Дякуємо усім, хто допомагає нам та підтримує. Разом подолаємо усі виклики», – додав Максим Козицький.