k2FtbBdWr1

До 20 вересня триває реєстрація на курс для педагогів профтехів щодо покращення кар’єрних навичок випускників

До 20 вересня триває реєстрація на курс для педагогів профтехів щодо покращення кар’єрних навичок випускників. Про це інформує Міністерство освіти і науки України.

Педагогів закладів професійної освіти запрошують пройти тренінг щодо впровадження курсу “Навички для успішної кар’єри”. Він допоможе покращити кар’єрні навички випускників закладів профосвіти та підготувати їх до відкриття власної справи.

Тренінг проходитиме з  27 вересня до 10 жовтня 2021 року онлайн. Він буде складатися з двох лекцій, домашнього завдання та контрольного тестування.

Під час навчання учасники дізнаються, як впроваджувати курс у своїх закладах освіти, а також отримають методичні матеріали, рекомендації та інтерактивні методи для розвитку soft skills (“м’які навички”) у молоді.

Реєстрація на курс триває до 20 вересня 2021 року за цим посиланням.

Участь безкоштовна.

Учасники, які успішно виконають фінальне практичне завдання, отримають сертифікат.

Курс з удосконалення кар’єрних навичок підготували CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, у межах Платформи розвитку кар’єри Career Hub за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, що два заклади професійно-технічної освіти стали учасниками Програми ЄС “EU4Skills: Кращі навички для сучасної України”.