k2FtbBdWr1

Велоперегони “Gran Fondo Ukraine” зібрали у Старому Самборі понад 500 учасників (ВІДЕО)

У неділю, 18 липня, на Самбірщині відбулися велоперегони “Gran Fondo Ukraine”. Стартували та фінішували велосипедисти у Старому Самборі. Дистанції у 90 та 140 кілометрів на вибір долали трасою Львів – Ужгород. 

Веломарафон гірськими дорогами області такого формату відбувається вже вп‘яте. Його організовує громадська організація “Lviv Bicycle Club” та управління молоді та спорту Львівської ОДА за підтримки Старосамбірської міської ради.

«Це вже стало доброю традицією влітку проводити такий веломарафон дорогами Самбірщини. Приємно, що чимало старосамбірчан прийшли підтримати спорстменів, для міста – це не тільки гарне свято, а й залучення додаткових коштів для місцевого бізнесу і, як результат, для бюджету громади. Працюємо над тим, аби такі масштабні заходи приймали якомога більше громад», – розповідає керівник управління Роман Хім‘як. 

На дистанції велосипедистів супроводжували волонтери мотодопомоги, медики та поліцейські.

Старосамбірчани мали нагоду спостерігати за перегонами на великому екрані на центральній площі міста, а усі охочі – у прямому ефірі на сторінці управління молоді та спорту Львівської ОДА.

«На “Gran Fondo Ukraine” приїжджають не стільки за медалями, скільки за враженнями. А Самбірщина може дати їх вдосталь. Ідеальні гірські дороги з перепадами висот, мальовничі краєвиди, привітні мешканці та колоритні відпочинкові бази. Тому переконаний, що цей проєкт щороку набиратиме все більшої популярності», – зауважує Роман Хім‘як. 

Відео із велозмагань можна переглянути за посиланням.