До уваги аграріїв та представників місцевих органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Львівського району!

3 березня об 11:00 відбудеться зустріч з аграріями та ТГ: «Де взяти гроші мікро- та малому агровиробнику у військовий час?».

Захід відбудеться за адресою: м.Львів, проспект В. Чорновола, 61.

Запрошуємо взяти участь у виїзній робочій зустрічі з питань донесення інформації про залучення додаткового фінансового ресурсу за рахунок програм підтримки сільськогосподарських товаровиробників з бюджетів всіх рівнів та проектів міжнародної технічної допомоги.

Організатор заходу: Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА.

На заході розглядатимуть наступні питання:

✅Ресурси для аграріїв та як їх залучити? Програми фінансової підтримки сільськогосподарських виробників.

✅Служба зайнятості – роботодавцям! Фінансова підтримка у вигляді активних програм зайнятості

✅Грантова підтримка для мікро- та малих виробників аграрної продукції у Львівській області

✅Земельні відносини в аграрному секторі та впровадження Державного аграрного реєстру

✅Новація в оподаткуванні сільськогосподарських товаровиробників