Відбулась нарада щодо розвитку позашкільної освіти в Львівському районі

На базі Пустомитівської громади під керівництвом директора Департаменту освіти та науки ЛОВА Олега Паски відбулась завершальна нарада з керівниками відділів освіти тринадцяти громад Львівського району щодо стану та перспектив розвитку позашкільної освіти. Перша зустріч проходила в Кам’янка-Бузькій громаді три тижні тому.

За участі керівників позашкільних установ детально обговорили особливості діяльності таких закладів та обмінялися відповідним досвідом громад.

Також учасники відвідали Коворкінг з вирощування мікрозелені «МІКСГРІН» при Пустомитівському ліцеї № 1. Цей процес вимагає певних знань, старанності, терпіння та вільного часу. Приємно вразило те, як діти відповідально ставляться до такої роботи.