До уваги аграріїв: 2 вересня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди

У четвер, 2 вересня,  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 15 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

Пропоновані ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташовані:

– на території Боринської ТГ (за межами населеного пункту) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 2,34 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 287,14 грн. Деталі.

– на території Боринської ТГ (за межами населеного пункту) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 2,36 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 1258,93 грн. Деталі.

– на території Боринської ТГ (за межами населеного пункту) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 2,41 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 297,86 грн. Деталі.

– на території Боринської ТГ (за межами населеного пункту) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 2,43 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 1039,77 грн. Деталі.

– на території Боринської ТГ (за межами населеного пункту) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 2,44 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 333,86 грн. Деталі.

– на території Боринської ТГ (за межами населеного пункту) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 2,45 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 383,46 грн. Деталі.

– на території Боринської ТГ (за межами населеного пункту) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 2,65 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 359,61 грн. Деталі.

– на території Боринської ТГ (за межами населеного пункту) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 2,78 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 189,71 грн. Деталі.

– на території Боринської ТГ (за межами населеного пункту) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 3,02 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 1717,18 грн. Деталі.

– на території Боринської ТГ (за межами населеного пункту) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 3,02 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 338,28 грн. Деталі.

– на території Боринської ТГ (за межами населеного пункту) Самбірського р-ну.Площа ділянки на торгах – 3,05 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 1626,28 грн. Деталі.

– на території Боринської ТГ (за межами населеного пункту) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 3,07 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 382,66 грн. Деталі.

– на території Боринської ТГ (за межами населеного пункту) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 3,16 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 1514,81 грн. Деталі.

– на території Боринської ТГ (за межами населеного пункту) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 3,16 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 402,55 грн. Деталі.

– на території Боринської ТГ (за межами населеного пункту) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 3,19 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 430,41 грн. Деталі.

«Однією з переваг земельних аукціонів є те що, в ході конкурентних торгів ціна продажу права оренди земельної ділянки зростає в декілька раз, а це своєю чергою збільшує надходження до бюджету громади», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Місце проведення торгів: Львівська область, м. Львів, вул. Сахарова, 46. Початок земельних торгів о 10:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 07:00 до 09:40 год.

Останній день прийому заяв 28 серпня до 15:30 год.