За минулу добу на автошляхах Львівщини трапились 4 ДТП: водіїв закликають бути обережними

Напередодні, 24 серпня, на території Львівщини внаслідок несприятливих погодних умов ускладнилась ситуація на дорогах. В області трапились чотири дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими. Про це інформують у департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

ДТП трапились на таких автошляхах Львівщини:

• Автодорога «Львів-Самбір», між селами Лапаївка та Оброшино, близько 09:30 год;
  • Автодорога «Львів-Краковець», близько 21:00 год;
  • с. Попелі (Дрогобицький р-н), автодорога сполученням «Борислав-Самбір-Мостиська», близько 23:00 год;
  • с. Арламівська Воля (Яворівський р-н), близько 23:25 год.

Загалом за минулу добу на дорогах Львівської області через автомобільні аварії постраждали дев’ятеро осіб, яких у різних ступенях важкості госпіталізували у найближчі від місця події лікарні. Серед них водії та пасажири автомобілів – учасники ДТП.

Також внаслідок дорожньо-транспортних пригод шестеро людей від отриманих травм загинули на місці. Це, зокрема, водії, пасажири та пішохід – учасники ДТП.

Наразі слідчі з’ясовують усі обставини подій.

Пам’ятайте, що в осінній період дороги стають слизькими. Також унаслідок туману та рясного дощу видимість для водія зі салону автомобіля погіршується. Водіїв закликають бути максимально обережними, щоб не наражати себе та інших учасників дорожнього руху на небезпеку.