“Допомога ветеранам АТО у працевлаштуванні – головний акцент у нашій роботі”, – Віталій Загайний

_1633358384_612x321_3_0

В області діє Комплексна програма соціальної підтримки учасників учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні. На її реалізацію цьогоріч скерували більше 41 млн грн.

Заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний в межах зустрічі із керівником департаменту соціального захисту населення Романом Андресом, керівником «Будинку воїна» Олегом Височанським, начальником управління соціальних гарантій Іваном Тимочком та начальником відділу Міністерства у справах ветеранів України Володимирем Шамраєм обговорили стан її реалізації та необхідність широкого інформування ветеранів АТО(ООС) про можливості програми.

Також в межах зустрічі обмінялись ідеями щодо національно – патріотично виховання молоді, а також зосередили увагу на заходах, які важливо впроваджувати, щоб ветеранам АТО (ООС) допомогти у працевлаштуванні.

“Для нас дуже важливо, щоб ветерани АТО після повернення з фронту могли інтегруватись до суспільних справ. Ми розуміємо, що їм необхідна допомога у цьому – медична, соціальна. Але після того, як вони проходять необхідний відновлювальний курс, у них виникає необхідність працевлаштування або покращення певних знань навичок, щоб започатковувати власну справу  і зараз це є головним акцентом у нашій роботі та соціальних служб”, – наголосив Віталій Загайний.

Зазначимо, із виконанням обласної програми та напрямами, які вона представляє можна ознайомитись за посиланням.

Сьогодні Україна відзначає День Хрещення Русі: привітання від очільника Львівщини Максима Козицького
До уваги аграріїв: 9 серпня відбудеться аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок
На Львівщині зафіксували 25 нових випадків захворювання на коронавірус. Госпіталізували – 13 осіб
Фонд соцстраху профінансував держдопомогу медичній сестрі, яка отримала інвалідність внаслідок гостр...