Дорожники асфальтують ділянку в межах села Топільниця

На автомобільній дорозі загального користування С141713 Стрілки – Новий Кропивник на ділянці с. Тур’є – с. Топільниця влаштовують верхній шар покриття. Роботи виконують в межах програми Президента України “Велике будівництво”.

“Дорога є стратегічною для нас, вона веде до низки туристичних об’єктів, адже з’єднує колишні Дрогобицький та Старосамбірський райони із Східницею. Окрім того, люди із навколишніх сіл зможуть швидше доїжджати до роботи, діти до школи, а також зменшиться кількість дорожньо-транспортних пригод”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Нагадаємо, торік підрядна організація “Шляховик-Т” відремонтувала дві ділянки – від Стрілок до Тур‘я, а також у межах Старого і Нового Кропивника. Це загалом близько 13 кілометрів дороги.