Вчора, 30 вересня, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, відбулося урочисте нагородження 14 найкращих бібліотекарів Львівщини.

Цей захід став знаковою нагодою висловити щиру вдячність бібліотечним працівникам за їхній безцінний внесок у збагачення культурного та освітнього життя нашого регіону. Водночас, це була можливість нагадати про неабияку роль бібліотек як осередків знань у сучасному світі та необхідність їхньої подальшої підтримки.

Приємною подією стала відзнака Львівської обласної ради, яку вручили Дурбак Юлії Ярославівні, директорці КЗ «Городоцька публічна бібліотека» Городоцької міської ради.

Юлія Ярославівна – грамотний, досвідчений управлінець, з великою відповідальністю ставиться до своїх обов’язків, творчо, з урахуванням сучасних вимог, підходить до вирішення питань бібліотечного обслуговування дітей та жителів громади.

Має досвід проектного менеджменту: у 2023-2024 роках спільно із Городоцькою міською радою, громадською організацією «Агенція розвитку Городоччини» реалізовували проект зі створення центру спільнототворення «Без обмежень» у комунальному закладі «Городоцька публічна бібліотека».

Вітаємо пані Юлію! Бажаємо сил, енергії та наснаги для збереження, примноження і поширення знань.

Дякуємо за Вашу робот!