Кам’янка-Бузька ДПІ: практична та інформаційно-роз’яснювальна допомога платникам податків

Хто має право на податкову знижку, у які терміни та у який спосіб можна подати декларацію, які витрати дозволені до включення до податкової знижки – на ці та інші запитання щодня відповідають податківці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області

Ось і цього разу фахівці інспекції проконсультували громадян, які завітали в Центр обслуговування платників, що діє при інспекції, щодо права на отримання податкової знижки, допомогла у заповненні декларації.

Також нагадали, що для оформлення податкової знижки необхідні такі основні документи, як копія паспорта; довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податку; довідка про заробітну плату, отриману протягом звітного року; копії документів, що підтверджують сплату (квитанції, платіжні доручення тощо); документ, що підтверджує ступінь споріднення (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб), якщо витрати здійснено на користь члена сім’ї.

Подати декларацію можна через Електронний кабінет платника (https://cabinet.tax.gov.ua/) при наявності електронного цифрового підпису.