k2FtbBdWr1

Електронне звітування – це зручний та сучасний формат спілкування з контролюючими органами

У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області під час тренінгів податківці розповідають платникам податків про електронні сервіси податкової служби та подання звітності онлайн.

За допомогою сервісу «Електронний кабінет платника» платники мають можливість дистанційної роботи  в режимі онлайн, зокрема подати та переглянути подану звітність, перевірити стан розрахунків з бюджетом, зареєструвати програмний РРО.

Також  надаються практичні рекомендації щодо подання платниками податків звітності в електронній формі, заповнення декларації про майновий стан та доходи за минулий рік та подання повідомлення про об’єкти оподаткування за допомогою Електронного кабінету платника. Фахівці інспекції нагадують присутнім, що платники податків зобов’язані повідомити податкову службу за основним місцем обліку про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, за формою 20-ОПП протягом 10 робочих днів після їх реєстрації та відкриття.

Крім того, постійно наголошується, що громадяни, які отримували у 2022 році неоподатковувані доходи, зобов’язані до 1 травня цього року подати декларацію про майновий стан і доходи.