Користувачі Електронного кабінету відтепер можуть авторизуватися та підписати електронні документи за допомогою Дія.Підпис.

Дія.Підпис – кваліфікований цифровий підпис, який дозволяє авторизуватися, отримати доступ до послуг податкової онлайн та підписати електронні документи.

Отримати послугу Дія.Підпис можна безоплатно через застосунок Дія.

Для цього в «Меню» обрати Дія. Підпис; натиснути «Створити»; підтвердити особу через перевірку за фото, NFC або BankID; придумати 5-значний код для Дія. Підпис.

Тож, щоб авторизуватися при вході в Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua/login слід обрати Дія. Підпис; отримати QR код; при отриманні коду сканувати його та перейти в застосунок Дія, далі пройти підтвердження особи через фото-ідентифікацію. Завершуємо вхід за допомогою ПІН-коду для Дія. Підпису. Як результат – ми в приватній частині Електронного кабінету.

Якщо платник податків прийняв рішення не використовувати для підписання електронних документів Дія. Підпис, то його слід анулювати. Для цього слід перейти до «Меню» в застосунку Дія, Дія. Підпис та обрати «Деактивувати Дія.Підпис». Далі повернутися до «Меню», обрати «Підключені пристрої» та обрати «Видалити всі». Ще раз повернутися до «Меню» та вийти із застосунку. Після цього повторно авторизуватися. Якщо Дія.Підпис, створений на одному смартфоні, то користувач не зможе використати його на іншому. Щоб скористатися Дія. Підпис з іншого смартфона, слід авторизуватися в Дії та створити новий Дія.Підпис. При цьому попередній Дія.Підпис автоматично видалиться