k2FtbBdWr1

Етапи реєстрації індустріального парку: відділ інвестиційної політики покроково роз’яснює

Відділ інвестиційної політики Львівської ОДА надає покрокове роз’яснення алгоритму реєстрації індустріального парку.

«В Україні вже давно практикують різні напрямки фінансування та залучення інвестицій в індустріальний розвиток територій, а саме створення індустріальних парків. Це облаштовані відповідною інфраструктурою території, у межах яких учасники можуть здійснювати різноманітну діяльність: господарську у сфері переробної промисловості, науково-дослідну, діяльність у галузі інформації та телекомунікацій», – зазначають у відділі інвестицій.

Відтак, алгоритм поетапно пояснює, що робити інвестору в Україні, який має намір індустріально розвивати території.

«Сьогодні на Львівщині зареєстровані 9 індустріальних парків. Створення таких парків дає області чимало можливостей для розвитку: залучення інвестицій, збільшення зайнятості населення, збалансування регіонального розвитку, підтримку місцевих виробників, сприяння малому та середньому підприємництву, збільшення надходжень тощо. Прийнятий у 2013 році закон про індустріальні парки дозволив їх формальне створення. Однак із 49 зареєстрованих реально працюють тільки 7. Зараз є кілька законопроєктів, покликані врегулювати діяльність інвестиційних парків. Нові законопроєкти, хоч і можуть потенційно допомогти реально запрацювати індустріальним паркам, проте містять низку прогалин, які потрібно вдосконалювати. Розвиток індустріальних парків дозволяє економічно, екологічно та естетично структурувати населені пункти. Ми абсолютно «за» розвиток таких проєктів та будемо сприяти збільшенню кількості індустріальних парків на всіх рівнях», – зазначив очільник області Максим Козицький.

Відтак, усіх підприємців, які мають території, що використовуються лише частково, закликають підготувати їх до того, щоб створити там робочі зони та зробити території привабливими. Алгоритм реєстрації індустріального парку в Україні доступний за посиланням. https://drive.google.com/file/d/1kAKm0yeYLSmvJEQoXCRXOCdiM9f6FF_1/view?usp=drivesdk.

За усією додатковою інформацію звертайтесь до юриста відділу інвестиційної політики Марії Устименко за номером 0673707543.