k2FtbBdWr1

Фінансовим управлінням районів доручили напрацювати план дій щодо успішного завершення бюджетного року

Районним фінансовим управлінням спільно з фінансовими органами територіальних громад доручили напрацювати план дій для забезпечення успішного завершення бюджетного року, недопущення заборгованостей з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, за спожиті енергоносії та інших захищених видатків.

«Під час  наради підбили підсумки виконання дохідної частини місцевих бюджетів за січень-серпень поточного року. Особливу увагу звернули на стан наповнення місцевих бюджетів, адже  за попередніми прогнозними розрахунками до кінця поточного року передбачаємо невиконання у 13 бюджетах територіальних громад», – розповів директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків.

Окрім того, фінансовим управлінням районів наголосили на необхідності вжиття дієвих заходів з ліквідації дефіциту коштів на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, а також забезпечення фінансовим ресурсом розрахунків за комунальні послуги та енергоносії, у зв’язку із очікуваним зростанням цін та тарифів.