k2FtbBdWr1

Фінансування з обласного бюджету: звіт за тиждень

Обласна державна адміністрація та департамент фінансів ОДА  інформує про фінансування з обласного бюджету в останній тиждень квітня, впродовж якого виділено 77,8 млн грн. З них 51,3 млн грн – видатки розвитку.

Зокрема, 34,4 млн грн спрямовано на капітальне будівництво об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення; 6 млн – поточний ремонт автомобільної дороги місцевого значення Завадка – Козьова; 1,2 млн грн – допомогу малозабезпеченим громадянам області за їхніми зверненнями до голови та депутатів обласної ради; 0,9 млн грн – реставрацію 4 церков; 0,4 млн грн –  допомогу на реабілітацію або санаторно-курортне лікування 32 особам з інвалідністю внаслідок  війни І, ІІ, ІІІ груп з числа осіб, які брали участь в АТО та Революції Гідності;  0,3 млн грн – членський внесок до Асоціації органів місцевого самоврядування „Єврорегіон Карпати – Україна”; 0,2 млн.грн – допомогу на встановлення 4 пам’ятних знаків воїнам АТО; 0,2 млн грн – допомогу родинам загиблих медиків від COVID-19.

Також перераховано місцевим бюджетам субвенцію з державного бюджету на будівництво амбулаторій у сільській місцевості 10 млн гривень.

Решта коштів – 24,2 млн грн – спрямовано на підтримку життєдіяльності обласних бюджетних установ.

РОЗПОВІСТИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ