k2FtbBdWr1

Львівщина – у трійці лідерів за темпами вакцинації

Пандемія COVID-19 стрімко поширюється, однак завдяки вакцинам цей процес сповільнився. Вакцинація лишається найважливішим та найефективнішим інструментом у боротьбі проти вірусу.

Львівщина входить у трійку лідерів серед областей України щодо темпів вакцинації проти коронавірусної інфекції. Лідирує Дніпропетровська область, де провакцинували 1 445 980 осіб, Харківська – 1 084 196 та Львівська – 956 664. Зараз в області наявні три вакцини проти ковіду: «CoronaVac», «AstraZeneca» та «Pfizer».

“Нещодавно МОЗ України визначило перелік професій, які є найбільш контактними. Зараз дуже важливо сповільнити поширення COVID-19, яке за останні дні демонструє тенденцію до зростання. Повністю вакциновані люди матимуть свої переваги, тоді як тим, хто не вакцинований або має лише одну дозу, все одно доведеться дотримуватися багатьох обмежень. Досвід міст та країн, з відсотком провакцинованого населення понад 80% показує, куди варто рухатись.

У нас є обов’язок перед нашими батьками та дітьми, від якого ми не можемо ухилитися. Потрібно зробити щеплення аби вберегти найближчих!», – зазначив Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Нагадаємо, що станом на сьогодні, у Львівській області провакциновано вакциною «Covieshield» – 38 403 особи, «Astra Zeneca» – 127 338, «Coronavac» – 238 337, «Pfizer» – 402 163, «Moderna» – 150 423 особи.

Графік роботи центрів вакцинації в області цього  тижня – за посиланням. Для отримання щеплення у центрі вакцинації при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу. Також вакцинуватися можна у пунктах щеплень, попередньо звернувшись до сімейного лікаря.

Spread the love