k2FtbBdWr1

Футуристичний екобудинок SPACE: повна автономія та розкішний дизайн

Архітектурне бюро зі Стокгольма представило проєкт невеликого екобудинку під назвою SPACE.

За задумом творців, за рахунок сучасних технологій житло надасть власникові максимум комфорту за мінімуму негативного впливу на навколишнє середовище.

Архітектори наголошують, що SPACE повністю автономним, йому не потрібне підключення до міських електромереж і систем водопостачання та каналізації. Крім того, його можна буде в будь-який момент перенести на інше вподобане місце.

Будинок забезпечується електроенергією за допомогою сонячних батарей, розміщених на даху. Всі системи життєзабезпечення, зокрема – опалення та вентиляція, інтегровані в єдину систему, а керувати ними можна за допомогою мобільних додатків. Власник будинку зможе користуватися всією побутовою технікою і навіть контролювати рівень кисню в повітрі за допомогою планшета або смартфона.

В обробці екобудинку використовують тільки натуральні матеріали – дерево, шерсть, скло та метал об’єдналися в ідеальній гармонії, щоб створити комфортне середовище проживання, з природною теплотою та органічним шармом.

Загальна площа шведського екобудинку становить 60 м2. Будинок збирають поза місцем розміщення і потім доставляють власнику в готовому вигляді.

Під час його встановлення приділяють особливу увагу на тому, щоб не пошкодити навколишній ландшафт. Екстер’єр будинку навмисно витриманий в темних тонах, щоб він виглядав гармонійно в будь-якому оточенні – від набережної до лісової галявини.

Власник SPACE може користуватися відкритими терасами, з яких вхід всередину передбачений через розсувні скляні двері. Під час створення дизайну інтер’єру архітектори використовували технічні рішення, що застосовуються на дорогих яхтах.

Велика кількість вікон і скляні двері забезпечують високий рівень природного освітлення та дозволяють милуватися околицями. Будинок поставляється покупцям повністю оснащеним висококласною побутовою технікою та предметами інтер’єру. До речі, інтер’єр можна облаштувати відповідно до індивідуальних побажань замовника.

Французьке архітектурне бюро, що спеціалізується на будівництві в Альпах, розробило проєкт невеликих модульних екобудинків у формі купола. Будинки легко пристосувати під особливості рельєфу, і можуть витримати найскладніші погодні умови.