Нове житло для переселенців: у Львівському районі стартував соціально важливий проєкт

Комфортні умови проживання для вимушено переселених українців, які зараз мешкають у нашому районі – один з пріоритетів у роботі РВА, громад та благодійників. Адже наразі сім’ї, які втратили домівки у зонах бойових дій, тимчасово поселили у комунальних закладах, що не пристосовані для тривалого проживання із дітьми. А попереду – зима.

Минулого тижня Львівська РВА та Благодійний фонд Запорукапідписали меморандум про співпрацю. А вже днями «Запорука» взялася облаштовувати житло для ВПО в Новояричівській громаді.

Відтак, фонд виділив 5 млн гривень на реконструкцію гуртожитку у селі Неслухів. Там буде 30 мініквартир для українських родин, які втратили оселю через бойові дії.

Роботи триватимуть до 1 листопада, а загальна вартість реконструкції – 17 мільйонів гривень.

«У такий складний час держава продовжує шукати механізми та фінансові ресурси, аби вирішувати житлові проблеми переселенців у якісних форматах. Львівський район одним з перших в області реалізовує такий проєкт, і ми завжди підтримуємо людей, які мешкають у нас, бо втратили своє житло під час бойових дій», – зазначила начальниця Львівської РВА Христина Замула. – Вдячна Новояричівській громаді та голові громади Новояричівська селищна радаПетро Соколовський, що дбають про переселенців та комфортні умови для їхнього проживання, БФ «Запорука», а також партнерам фонду Soleterre onlus та Rosa Pristina за допомогу та підтримку!

Разом ми робимо велику справу для наших співгромадян!»