Нарада щодо нелегальних пасажирських перевезень

23 квітня відбулась нарада щодо проблемних питань в організації пасажирських перевезень, котру очолив заступник голови Львівської райдержадміністрації Олександр Клименко.

В зустрічі взяли участь представники управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Львівській області, начальник відділу з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської райдержадміністрації Олег Хаба.
За результатами обговорення вирішили створити робочі групи з виявлення нелегальних пасажирських перевезень на території Львівського району за участі представників управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Львівській області, Головного управління Держпраці у Львівській області та працівників державних податкових інспекцій Головного управління ДПС у Львівській області.
Окрім того, узгоджено план заходів на найближчий час щодо виявлення нелегальних перевізників у сфері пасажирських перевезень.
Також учасники наради зобов’язались докласти максимум зусиль з метою унеможливлення функціонування на ринку пасажирських перевезень транспортних засобів, які використовуються за межами правового поля, задля безпеки дорожнього руху.