k2FtbBdWr1

ХХ Міжнародний економічний форум у Львові збере представників понад 20 країн

16 вересня на стадіоні «Арена-Львів» відбудеться XX ювілейний Міжнародний економічний форум.  Участь у ньому візьмуть понад 1500 учасників з більше, ніж двадцяти країн світу! 

“Економічний форум є традиційною і знаковою подією для нашого регіону, найбільшим і найперспективнішим майданчиком для діалогу. Ми залучаємо бізнес, дипломатів і громадськість, відомих економістів та практиків. Прогнозуємо майбутнє економіки Львівщини, знову і знову шукаємо нашу область на економічній мапі світу.

Нам дуже важливо донести до наших нинішніх і потенційних партнерів певність у тому, що саме Львівщина є надійною територією для інвестицій, саме тут ми формуємо той європейський простір безпеки для бізнесу, де завжди готові підставити плече», – наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Торік, через пандемію і карантин, економічний форум у Львові не відбувся. Відтак, кажуть організатори, і влада, і бізнес відчули, наскільки бракує цього прямого контакту та якісної комунікації на найвищому рівні.

Цьогоріч на форумі говоритимуть про стійкий економічний розвиток в умовах постпандемії і якою ж буде економіка світу та Львівщини завтра.

Відтак до участі запрошують всіх, кому не байдужа економічна тематика, хто має важливі ідеї та ініціативи, готовий у кооперації та в сучасних викликах творити додану вартість для цілої області.

«Економічний форум Львівщини – це захід для бізнесу і про бізнес. Ми тут не замовчуємо проблем, а дивимося їм в очі, відкрито обговорюємо, шукаємо дієвих рішень. Запрошую бізнес бути проактивним», – зазначив Максим Козицький.

Головні організатори події: Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада. Також співорганізатором економічного форуму Львівщини стали самі підприємці – West Ukrainian Business Club.

«Перед нами, підприємцями, завжди є вибір: бути байдужими до своєї країни і думати лише про власне збагачення чи брати активну участь у розбудові країни та бути надійною опорою і підтримкою своїм співгромадянам. На моє стійке переконання, бізнес не може бути ізольованим від процесів, які відбуваються в країні. Саме тому для West Ukrainian Business Club одна з ключових цінностей – бути відповідальними громадянами своєї країни. Ми активно допомагали військовим, медикам, опікувались розвитком культури, мистецтва та долучалися до благодійних ініціатив, а сьогодні стали  співорганізаторами такої великої та необхідної події як XX Міжнародного економічного форуму. Впевнений, що синергія влади та бізнесу – це необхідна складова не лише в організації Форуму, а й на шляху до створення стійкого економічного та соціального розвитку України», – розповів президент West Ukrainian Business Club Олександр Магунь.

До партнерства у форумі організатори просять також зголошуватися різних підприємців та організації, які їх об’єднують.

Для участі в ХХ Міжнародному форумі необхідно заповнити реєстраційну Форму за посиланням:
https://economicforum.lviv.ua/
Кількість місць обмежена.

За додатковою інформацією можна  писати на електронну адресу: bbd.lviv.region@gmail.com та/або телефонувати за номером (032) 261 20 40.