k2FtbBdWr1

Молодіжні організації зможуть реалізувати свої ініціативи коштом Британської ради: з чого почати

Отримати 15 тисяч гривень на реалізацію власної ініціативи можуть молодіжні громадські організації від Британської ради. Першим кроком до створення такого проєкту є проходження локального онлайн-тренінгу.

Проводитиме його Львівський обласний молодіжний центр, ЛММГО «Станиця Львів Пласту – НСОУ» та ВМГО «Фундація регіональних ініціатив – Львів» за підтримки Британської ради в Україні.

«Активні громадяни» – це програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

«Ця програма допоможе учасникам краще зрозуміти себе та потреби своєї громади, адже жоден проєкт соціальної дії не може реалізовуватися без розуміння, для чого ми його робимо», – зазначила менеджерка напрямку залучення ресурсів Львівського обласного молодіжного центру Христина Мокрій.

Вона додала, що методологія навчання у програмі застосовується у 40 різних країнах, відтак для Львівщини вже було проведено 5 локальних тренінгів і вже заплановано запуск серії нових онлайн-тренінгів, які відбуватимуться упродовж серпня, жовтня, грудня 2021 року. Основним результатом стане написання командами проєктів соціальної дії, що будуть спрямовані на покращення життя громади Львівщини.

Після навчання учасники отримають можливість податися на конкурс мінігрантів від Британської ради для реалізації проєкту у громаді. Розмір гранту – 15 000 гривень.

«Віримо, що цього року кількість проєктів за підтримки Британської ради в Україні на Львівщині збільшиться», – наголосила Христина Мокрій.

Стартують тренінги на онлайн-платформі «Zoom» вже з 30 серпня. Проводитимуть їх сертифіковані фасилітатори з 18:30 до 21:30 год. Після завершення тренінгу усі учасники отримають сертифікати міжнародного зразка.

Дедлайн подачі заявок до 22 серпня 2021 року (23:50 год). Заповнити анкету можна за посиланням: https://forms.gle/itVPdbSorUpwSX4E9

Додамо, що про результати відбору відібраним учасникам повідомлять у Telegram.