Начальниця Львівської РВА Христина Замула розповіла про основні події тижня, що минув. Зокрема, це:

У всіх територіальних громадах Львівського району відбулися урочисті заходи до Дня Державного Прапора та до Дня Незалежності України.

Триває ліквідація наслідків ворожої атаки у селі Ставчани Оброшинської громади. Впродовж минулого тижня завершили демонтаж третього житлового будинку, який не підлягав відновленню, також тривають посилені ремонтно-будівельні роботи з відновлення трьох житлових садиб.

Комісійно дообстежено три знищені обʼєкти для уточнення даних. До видачі готується ще одна партія допомоги від міжнародної організації.

http://surl.li/kiciz

✅ Понад 312 тисяч гривень зібрано під час благодійного концерту на підтримку ЗСУ, який відбувся днями у смт Великий Любінь:

http://surl.li/kicio

Окрім цього, мешканці села Честині Жовтанецької громади зібрали для ЗСУ понад 47 тисяч гривень під час благодійного концерту за участі творчих колективів громади.

http://surl.li/kicit

✅ Заявку від Городоцької громади успішно минула відбір у межах конкурсу від #CEDOS і #WNISEF та ввійшла до десятки громад України, що отримають фінансування в розмірі одного мільйона гривень на облаштування та організацію сучасного Центру спільнототворення.

http://surl.li/kkxaj

✅ Три автомобілі для військовослужбовців ЗСУ від мешканців Жовтанецької територіальної громади відправляють на передовуу. Зокрема, до 38 ОБМП, у складі якої житель села Жовтанці Михайло Колюх; 110-ої ОБрТрО 116-ий батальйон, у складі якого мешканці села Ременів Гимон Анатолій; 33-ої ОМБр у складі якої мешканець села Велике Колодно Назар Жовтанецький та мешканець села Печихвости Андрій Коречко

http://surl.li/kkxbe

✅ 95 продуктових наборів роздали працівники Центру надання соціальних послуг Зимноводівської сільської ради для осіб похилого віку та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

http://surl.li/kkxck

✅ У селі Тучапи Городоцької громади в День Державного Прапора України на старому цвинтарі освятили оновлену могилу на місці поховань воїнів ОУН-УПА.

http://surl.li/kkxdn

✅ У День Незалежності України у Рава-Руській громаді демонтували сім з дев’яти пам’ятників тоталітарному радянському режиму. Зокрема, у селі Забір’я ліквідовано 3 пам’ятники, а в селах Гійче, Річки, Старе Село і Волиця – по одному пам’ятнику.

http://surl.li/kkxdu

✅ У Городку встановили меморіальну дошку Іванові Русину – дисиденту, учасникові руху шістдесятників, багатолітньому політвʼязню.

Пам’ятка про людину, причетну до історії творення нашої незалежності, розміщена на фасаді Городоцького НВК №2.

http://surl.li/kkxec

✅ Майже 20 тисяч гривень на потреби воїнів ЗСУ зібрали мешканці села Жовтанці під час зведеного концерту творчих колективів закладів культури територіальної громади, приуроченого 32-їй річниці Незалежності України.

http://surl.li/kkxaq

✅ Разом із сім’ями військових з Перемишлянської, Бібрської та Глинянської громад, які зараз бережуть наш спокій на фронті та родинами захисників, які віддали своє життя у війні із окупантами, взяли участь у молебні в Унівській лаврі. Також опісля Львівська РВА організувала спілкування сімей із керівництвом територіальних громад, пенсійного фонду, поліції, РТЦК та управління соціального захисту щодо їхніх потреб і проблем, які треба негайно вирішити.

http://surl.li/knnmy

✅ До дня Незалежності України у Комарнівській громаді відбувся благодійний ярмарок. Спільними зусиллями зібрали майже 10 тисяч гривень. Кошти передадуть на потреби Збройних Сил України. В єдності сила нашого народу!

http://surl.li/knnnl

✅ Маленькі волонтери із села Підгірне Підберізцівської громади зібрали і передали 4880 гривень для потреб воїнів громади. Хлопці продавали лимонад. Дякуємо маленьким волонтерам за добру справу!

http://surl.li/knnno

✅ У Городоцькій ЗЗСО №4 І-ІІІ ст. ім. Т. Кулєби та А. Одухи повністю оновили харчоблок. Це вдалося завдяки співпраці Городоцької громади з американськими партнерами з проєкту HOVERLA/проєкт USAID в Україні.

http://surl.li/knnpn

✅ Днями до воїнів, які боронять Україну, вкотре їздили волонтери з Городоцької громади. На передову для захисників вони передали:

– для 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ

fpv дрони, та Dji Mavic 3 Fly More Combo, закуплені за кошти платників податків Городоцької територіальної громади та бус Renault Master куплений ГО “Борець” за кошти Adriatic Travel Agency та Kristina Martsyniak;

-для 24 ОМБр імені короля Данила допомогли перегнати автомобіль швидкої допомоги та надали запчастини для авто;

-для 93-ої ОМБр Холодний Яр та Pasha Hunter – подарували пікап Nissan Navara, на який збирав кошти ГО «Борець».

Також адресно передали квадрокоптер Dji Mavic 3, тепловізійний Dji Mavic 3T та інші необхідні нашим воїнам у зоні бойових дій гостинці.

http://surl.li/knnqx

✅ У селі Лапаївка Зимноводівської громади відбулося урочисте відкриття домівки для місцевого осередку «ПЛАСТ-станиця «Зимна Вода».

http://surl.li/knnrq

✅ В Історико – краєзнавчому музеї міста Перемишляни запрацювала виставка дитячих робіт з Першого пленеру «Найгарніші квіти мого міста».

http://surl.li/knnrx