Городоцька територіальна громада отримала нове медобладнання із Південної Кореї

Високоефективна мобільна рентгенівська система Samsung’s GM85 Fit mobile-x-ray та стаціонарний УЗД-апарат HS40, які доставили у КНП “Городоцька ЦЛ” Городоцької міської ради, допоможуть мешканцям Городоччини.

Нагадаю, що минулого тижня у межах співпраці між нашими країнами у громаду передали сучасні трактори.

Вдячні Надзвичайному і Повноважному Послу України в Республіці Корея Дмитру Пономаренку, депутатській групі Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Південною Кореєю, співголовам групи з міжпарламентських зв’язків, народному депутату України Дмитро Припутень, заступниці міністра охорони здоров’я України Марія Карчевич та координаторці Штабу гуманітарної допомоги МОЗ Ірині Корольчук за увагу до потреб громади!

Львівська районна державна адміністрація

Міністерство охорони здоров’я України