Малі та середні харчові та переробні підприємства, які створюють продукти або послуги з фокусом на експорт та/або інновації запрошують до участі в грантовій програмі EU4Business, що фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини.

Загальний бюджет Програми – 480 тисяч євро. Передбачається за кошти гранту підтримати 12 підприємств, кожен з яких зможе отримати до 40 тис євро. Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з посиланням на Програму міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».

Умови участі:

✅заявник має бути зареєстрований як юридична особа до 01.01.2021 (не допускаються бізнеси, зареєстровані як фізичні особи-підприємці, а також державні або комунальні підприємства, публічні та приватні акціонерні товариства);

✅ведення бізнесу або відновлення господарської діяльності на момент подачі заявки;

✅заявник має підпадати під критерії МСП (кількість працівників не повинна перевищувати 250 осіб та річний дохід не повинен перевищувати 50 млн.євро);

✅власний внесок у розмірі 20% від суми гранту;

✅20% від суми гранту учасники мають використати на консультаційні послуги.

Кошти гранту дозволено витратити на:

• просування експорту;

• дослідження і розробки;

• тестування та перевірки;

• сертифікацію;

• реєстрацію і захист прав інтелектуальної власності;

• маркетингові та консультаційні послуги;

• закупівлю обладнання (не більше 50% грантових коштів) та інші витрати (за погодженням).

Подати заявку та детальніше про грантову програму за посиланням: https://www.12grants4sme.world/ до 25 червня 2024 року.