У Львові виставили легендарні писанки, які вціліли після знищення ворогом Добропарку під Києвом

Їх було 585….
Писанок, що розписували автори з цілої України. Вкладаючи у цей свій витвір нашу історію та традиції, свої мрії про мир і добро.

Експонували їх з 2016 року на Софіївський площі в Києві та в Добропарку. В 2017 році ми їх вперше привезли на Львівщину.
Війна та окупанти знищили Добропарк – там донедавна тривали активні бойові дії. Але 140 писанок дивом вціліли.
Трохи обпалені і пошкоджені, як і наша країна зараз. Але все відновимо та створимо нове, бо ж душа України жива.
Дякую всім хто підтримав ту мою шалену ідею, дякую Анастасия Аверина, що привезла їх,
дякую усім, хто о 05:30 недільного ранку допомагав їх розставляти.
Дякую ЗСУ, що тут у Львові можемо берегти наші традиції і бачити цю неймовірну красу.
Виставка триватиме з 1 по 6 травня у Львові біля Собору Св. Юра.
Опісля ми експонуватимемо її у громадах Львівщини.