k2FtbBdWr1

Громадськість та державних службовців навчали інструментів сторітеллінгу

Сьогодні, 3 листопада, відбувся одноденний інтенсив на тему «Сторітеллінг: відкрий для себе мистецтво розповіді». Організатор заходу – департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА.

Спікером навчання стала тренерка з комунікації і публічних виступів, засновниця Школи ораторської майстерності «Logos» Оля Меренюк.

«Сторітеллінг сьогодні є актуальним інструментом передавання інформації та впливовим методом досягнення результатів діяльності. Розповідати історії – це як розповідати жарти. Ви повинні передбачити кульмінацію, продумати всі деталі і переконатися, що все у вашій розповіді, від першого до останнього слова підпорядковується одній меті, яка підтверджує ваше уявлення про самих себе», – зазначила Оля Меренюк.

Під час тренінгу учасники навчились:

– де шукати і знаходити теми для публікацій;

– з яких елементів складається будь-який вид історії;

– як подавати інформацію логічно та структуровано тощо.

Спікерка поділилась із присутніми секретами побудови цікавої та інформативної розповіді, закцентувала на перепонах, які найчастіше виникають у промовців. Також учасники могли прослухати історії, якими можна зацікавити слухачів та викликати у них різноманітні емоції.