Громади Львівщини у 2024 році збільшили фінансову підтримку місцевих аграріїв на 36%

За інформацією департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, цього року територіальні громади області на підтримку аграріїв спрямували 3,8 млн.грн бюджетних коштів – це на 36% більше в порівняні з минулим роком.

Підтримують своїх агровиробників і територіальні громади Львівського району. Зокрема:

✅Кам’янка-Бузька громада виділила 100 тис. грн. на відшкодування фізичним особам затрат на утримання 3-х і більше корів молочного напряму продуктивності.

✅ Куликівська громада – 400 тис.грн на підтримку новостворених сімейних фермерських господарств та відшкодування витрат на придбання насіння кормових культур.

✅ Жовківська – 650 тис.грн на підтримку та розвиток сімейного фермерства, галузі бджільництва, виробництва органічної продукції та ОСГ. які утримують молодняк ВРХ.

Запрошуємо всі громади Львівського району долучитись до цього безумовно позитивного тренду в розвитку місцевого аграрного сектору.