Громади мають продукувати сенси. Треба дивитись на громаду чи місто як на живий організм, якому необхідний ресурс

Але мова йде насамперед не про гроші, а про людей. Хоча і гроші – це важливо. На Львівщині від початку повномасштабної війни ми прихистили понад 600 тисяч людей. Наші громади дали цим людям відчуття дому. Зараз наше завдання – дати їм роботу, можливість здобувати освіту і подбати про щасливе майбутнє для дітей.

Нам необхідно працювати над спільною перемогою на усіх фронтах. Вкладати ресурси в ідеї та сенси, які будуть цікаві світові та зроблять нас сильнішими. Наприклад, на культурному фронті ми можемо бути цікаві світові тільки тоді, коли у нас бачать гідність, сміливість та відданість – з нашим національним присмаком.

Наголосив на цьому під час IX Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування.

Було цінно почути думки Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка, міського голови Миколаєва Олександра Сєнкевича та інших учасників дискусії.

Не потрібно думати про Україну як про державу своїх батьків. Думайте про неї як про державу своїх дітей. Варто бути чесними перед нашою державою, так, як це роблять наші Збройні Сили на фронті. В єдності нам все вдасться!