Сьогодні у Львівській ОДА відбулася зустріч голови облдержадміністрації Максима Козицького з представниками компанії «Бета інжиніринг». Сторони розглянули питання щодо створення нового заводу, який дасть нові робочі місця для працівників з-поміж мешканців регіону.

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький разом з представниками турецької будівельно-інвестиційної компанії та місцевої влади обговорили ряд питань, що стосуються реалізації інвестиційного проєкту по  будівництву нового заводу.

Компанія планує долучитись до розвитку Львівського регіону шляхом покращення інфраструктури та розглядає Львівську область як локацію для будівництва заводу з виробництва бітуму.

Під час зустрічі Максим Козицький зазначив про можливість реєстрації індустріального парку під реалізацію даного інвестиційного проєкту. А також додав, що облдержадміністрація сприятиме в погодженні документації та інвестуванні щодо проведення будівництва.

Додамо, компанія «Бета інжиніринг» володіє багаторічним міжнародним досвідом. Будівництво заводу планує здійснити коштами інвестиційних коштів.